Category: Classic Rock

En Splitterny Vise Om Kjærligheten Og Dens Ubegripelige Makt Over Alle Folk download full album zip cd mp3 vinyl flac


Download En Splitterny Vise Om Kjærligheten Og Dens Ubegripelige Makt Over Alle Folk


Monday 13 April Tuesday 14 April Wednesday 15 April Friday 17 April Saturday 18 April Sunday 19 April Monday 20 April Tuesday 21 April Wednesday 22 April Thursday 23 April Friday 24 April Saturday 25 April Sunday 26 April Monday 27 April Tuesday 28 April En Splitterny Vise Om Kjærligheten Og Dens Ubegripelige Makt Over Alle Folk 29 April Thursday 30 April Friday 1 May Saturday 2 May Sunday 3 May Monday 4 May Tuesday 5 May Wednesday 6 May Thursday 7 May Friday 8 May Saturday 9 May Sunday 10 May Monday 11 May Tuesday 12 May Wednesday 13 May Thursday 14 May Friday 15 May Saturday 16 May Sunday 17 May Monday 18 May Tuesday 19 May Wednesday 20 May Thursday 21 May Friday 22 May Saturday 23 May Sunday 24 May Monday 25 May Tuesday 26 May Wednesday 27 May Thursday 28 May Friday 29 May Saturday 30 May Sunday 31 May Monday 1 June Tuesday 2 June En Splitterny Vise Om Kjærligheten Og Dens Ubegripelige Makt Over Alle Folk Thursday 4 June Friday 5 June Saturday 6 June Sunday 7 June Monday 8 June Tuesday 9 June Monday 15 June Tuesday 16 June Wednesday 17 June Friday 19 June Saturday 20 June Sunday 21 June Monday 22 June Tuesday 23 June Wednesday 24 June Thursday En Splitterny Vise Om Kjærligheten Og Dens Ubegripelige Makt Over Alle Folk June Friday 26 June Saturday 27 June Sunday 28 June AA H Visa hennes Nelly.

AA H Den arge bonden. AA H Den lystige ungersvend. AA F Den arge bonden. AA F Den lystige ungersvend. Ragnar Danielsen. AA E Viseregle. AA F I bakvendtland. AA F Schottis i Valhall. AA F For her er det Solskinn og sang. AA F Hilma og Roger. AA F Tordivelen og flua fleipeversjon.

Willy Johansen. AA R O Jul med din glede. AA R Juleregle. Identisk med Fontana Wpy. Inneholder kun tidligere utgitt materiale. Y Dobbel LP. Eventyr Matja. Tordivelen og flua. Skipper Ludvigsen. Du og jeg og dompappen.

Marte og Baldrian. Selje, selje. Alle menn skulle ut i striden. Skoleregle baklengs. Dobbel LP -nr. Lyrikk og prosa i alvor og skjemt. Visa hass Johan. Visa hennar Hilma.

Elskov og kveldsmat. Trass-visa hennes Tora, En Splitterny Vise Om Kjærligheten Og Dens Ubegripelige Makt Over Alle Folk. Hu Mari. Tango for Te-Ve. Schottis I Valhall. En Splitterny Vise Om Kjærligheten Og Dens Ubegripelige Makt Over Alle Folk Sku' Du Sett'n. Hilma Og Roger. Track Listing - Disc 3. Den Nye Tordivelen Og Flua. Visa Hass Johan. Visa Hennes Hilma. Elskov Og Kveldsmat. Trass-Visa Hennes Tora. Hu Mari. Christian Hartman. Burobeng-Visa Traditional. Lille Vakre Anna Traditional.

Liljan Uti Dalen Traditional. Tordivelen Og Flua Traditional. Marte Og Baldrian Traditional. Kjerringa I Stampen Traditional.


Sitemap

Xd Out - Bladee - Eversince (File, MP3, Album), Ghost (Kid Loops Remix), Keep Movin On Through The Night (Instrumental), Революции Не Будет - Адаптация - За Измену Родине (Cassette, Album), Al Tiru - Karen Davis (3) - Songs In The Night (CD, Album), La Nave Del Olvido - Lucho Gatica - Recuerdos De Oro (CD), Life Is A Gamble - Da Ruckus - Episode 1 (CD), Pythagoron™ - Pythagoron Inc. (CDr, Album)

8 comments

  1. Lagu Alf Prøysen, En Splitterny Vise Om Kjærligheten Og Dens Ubegripelige Makt Over Alle Folk kini di sini. Jom nikmati di KKBOX!
  2. Listen free to Alf Prøysen – Komplette Philips Innspillinger (Året Rundt Del 1., Året Rundt Del 2. and more). 67 tracks (). Discover more music, concerts, videos, and .
  3. Så seile vi på Mjøsa Lyrics: Det fins så mange drømmer om en gong å bli fri / Det fins så mange lengsler å spekulere i / Mallorca, Rouen med rødvin og sang / Men støtt når vi får lyst.
  4. Jan 01,  · Descubre En Splitterny Vise Om Kjærligheten Og Dens Ubegripelige Makt Over Alle Folk de Alf Prøysen en Amazon Music. Escúchalo en streaming y sin anuncios o compra CDs y MP3s ahora en gradsurenesripafibasrerasinte.coinfo
  5. «En splitterny vise om kjærligheten og dens ubegrepelige makt over alle folk» «Tordivelen og flua» «Reven og kråka» «Marte og Baldrian» «Hompetitten» «Kjerringa i stampen» «Anders og Brita» «Duett i småland» «Hu Martina Mo» «Kjærringkjeft» «Storgårds-Erik og småstugu-Lena» «Tango for to» «Gutteklubben Varg.
  6. Aug 24,  · Og vi e brun og fin og hand i hand Når vi har prata om ei bok vi lika Og alt e bra og ikke te å tru Ingen e så go' som du da, ingen e så go' som du Når høsten finns og hverdagslivet venta Og fuglan tar te vett og flyg mot sør Og vi får slit med regninga og renta Og meninga forsvinn i det vi gjør Når vi må over mang en liten avgrunn Og ofte på ei falleferdig bru Ingen e så go' som.
  7. View credits, reviews, tracks and shop for the Vinyl release of Du Ska Få En Dag I Mårå on Discogs. Label: Fontana - • Series: Fontana Special • Format: 2x, Vinyl LP, Compilation, Reissue • Country: Norway • Genre: Pop, Folk, World, & Country • Style: Folk, Ballad En Splitterny Vise Om Kjærligheten Og Dens.
  8. Listen to En Splitterny Vise Om Kjærligheten Og Dens Ubegripelige Makt Over Alle Folk, a song by Alf Prøysen on TIDAL Home Featured About Log in Start Free Trial Start Free Trial.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *